Zapisz się na konsultacje do wybranego terapeuty

Aneta Mazurkiewicz

Agata Piórko

Lena Wojdan

Maciej Aleksandrowicz

Małgorzata Kołodziejek

Anna Porębowicz-Dörsmann

Magdalena Siembab

Marta Wijas

 

Psychoterapię poprzedza 50–minutowa sesja wstępna - czyli spotkanie o charakterze diagnostycznym. Pozwala ono na zorientowanie się w problemach i sytuacji życiowej osoby, pary, rodziny.

Celem konsultacji jest zaproponowanie ze strony terapeuty odpowiedniej formy pomocy.

Zapraszamy do kontaktu z wybranym terapeutą.

Agata Piórko


Certyfikowana psychoterapeutka w podejściu ISTDP (Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Psychodynamicznej). Ukończyła 2-letni kurs pierwszego stopnia, a następnie 3-letnie szkolenie „core training”  prowadzone przez International Experiential Dynamic Therapy Association (IEDTA), ośrodek rekomendowany przez Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne i uzyskała Międzynarodowy Certyfikat ISTDP. Aktualnie uczestniczy w zaawansowanym, międzynarodowym szkoleniu ISTDP „Advanced Core Training” w Berlinie pod kierunkiem Josette ten Have-de Labije. Specjalizuje się i prowadzi psychoterapię w podejściu ISTDP od 2010 r.

Absolwentka czteroletniego, podyplomowego Studium Psychoterapii oraz dwuletniego Studium Terapii Rodzin w Laboratorium Psychoedukacji, posiadającym rekomendacje Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuje jako psychoterapeuta w podejściu psychodynamicznym od 2008 roku: początkowo w SP ZOZ Warszawa-Białołęka, następnie w Oddziale dziennym Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie, gdzie prowadziła psychoterapię indywidualną i grupową pacjentów głównie z zaburzeniami nerwicowymi, depresją, zaburzeniami osobowości.

Swoją karierę zawodową zaczynała w biznesie, gdzie przez 15 lat pracowała w dużych organizacjach kierując zespołami HR i tworząc programy rozwoju pracowników.

Prowadzi psychoterapię również w języku angielskim.

Kontakt: tel. 501 000 475,  mail: agata.piorko@psychosfery.pl