Zapisz się na konsultacje do wybranego terapeuty

Aneta Mazurkiewicz

Agata Piórko

Lena Wojdan

Maciej Aleksandrowicz

Małgorzata Kołodziejek

Anna Porębowicz-Dörsmann

Magdalena Siembab

Marta Wijas

 

 

Psychoterapię poprzedza 50–minutowa sesja wstępna - czyli spotkanie o charakterze diagnostycznym. Pozwala ono na zorientowanie się w problemach i sytuacji życiowej osoby, pary, rodziny.

Celem konsultacji jest zaproponowanie ze strony terapeuty odpowiedniej formy pomocy.

Zapraszamy do kontaktu z wybranym terapeutą.

Dr n. hum. Anna Porębowicz-Dörsmann


Psycholog, seksuolog, absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Ukończyła specjalizację z zakresu terapii rodzin i małżeństw oraz studia podyplomowe z Seksuologii Klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Wykształcenie terapeutyczne uzyskała podczas 4-letniego kursu w podejściu humanistycznym w Szkole Psychoterapii INTRA, akredytowanej przez PTP.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie oraz w oddziale psychiatrycznym dla młodzieży w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii i Neurologii w Józefowie.

Posiada 10-letnie doświadczenie w pracy terapeutycznej z parami zgłaszającymi trudności relacyjne i seksualne, prowadzi również terapię indywidualną i rodzinną, ma dobry kontakt z młodzieżą.

Nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje, aktualnie uczestniczy w 3-letnim program Core Trening ISTDP prowadzonym przez International Experiential Dynamic Therapy Association (IEDTA), ośrodek rekomendowany przez Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne.

Kontakt: tel. 604 732 366