Marta Wijas


Psycholog, trener, psychoterapeutka.

Ukończyła Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, Szkołę Trenerów Biznesu Akademii SET, Szkołę Analizy Transakcyjnej, a także kurs: Wprowadzenie do Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej (ISTDP).

Nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje, aktualnie uczestniczy w 3-letnim program Core Trening ISTDP prowadzonym przez International Experiential Dynamic Therapy Association (IEDTA), ośrodek rekomendowany przez Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne.

Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i rodzinami (jako psycholog w przedszkolach, prowadząc konsultacje wychowawcze dla rodziców, szkolenia i warsztaty rozwijające kompetencje wychowawcze), a także doświadczenie szkoleniowe – w pracy z trenerami, nauczycielami, dyrektorami szkół. Ukończyła wiele szkoleń dotyczących pracy z dziećmi oraz rodzicami, m.in. Rodzicielstwo bliskości dla profesjonalistów; Szkoła konsultacji dla psychologów; Self – Reg w pracy z dziećmi. Jest certyfikowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji realizatorem Szkoły dla Rodziców i Wychowawców cz. I i cz. II.

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych i nastolatków, w podejściu psychodynamicznym oraz ISDTP, a także indywidualne konsultacje wychowawcze dla rodziców.

Kontakt: tel. 607 245 083, marta.wijas@psychosfery.pl