Zapisz się na konsultacje do wybranego terapeuty

Aneta Mazurkiewicz

Agata Piórko

Lena Wojdan

Maciej Aleksandrowicz

Małgorzata Kołodziejek

Anna Porębowicz-Dörsmann

Magdalena Siembab

Marta Wijas

 

 

Psychoterapię poprzedza 50–minutowa sesja wstępna - czyli spotkanie o charakterze diagnostycznym. Pozwala ono na zorientowanie się w problemach i sytuacji życiowej osoby, pary, rodziny.

Celem konsultacji jest zaproponowanie ze strony terapeuty odpowiedniej formy pomocy.

Zapraszamy do kontaktu z wybranym terapeutą.

Marta Wijas


Psycholog, trener, psychoterapeutka.

Ukończyła Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, Szkołę Trenerów Biznesu Akademii SET, Szkołę Analizy Transakcyjnej, a także kurs: Wprowadzenie do Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej (ISTDP).

Nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje, aktualnie uczestniczy w 3-letnim program Core Trening ISTDP prowadzonym przez International Experiential Dynamic Therapy Association (IEDTA), ośrodek rekomendowany przez Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne.

Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i rodzinami (jako psycholog w przedszkolach, prowadząc konsultacje wychowawcze dla rodziców, szkolenia i warsztaty rozwijające kompetencje wychowawcze), a także doświadczenie szkoleniowe – w pracy z trenerami, nauczycielami, dyrektorami szkół. Ukończyła wiele szkoleń dotyczących pracy z dziećmi oraz rodzicami, m.in. Rodzicielstwo bliskości dla profesjonalistów; Szkoła konsultacji dla psychologów; Self – Reg w pracy z dziećmi. Jest certyfikowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji realizatorem Szkoły dla Rodziców i Wychowawców cz. I i cz. II.

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych i nastolatków, w podejściu psychodynamicznym oraz ISDTP, a także indywidualne konsultacje wychowawcze dla rodziców.

Kontakt: marta.wijas@psychosfery.pl